مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه برگزار شد

۰۹ دی ۱۳۹۵ | ۱۲:۱۵ کد خبر : ۴۰ اخبار
تعداد بازدید:۱۶۴۳
مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه با حضور دکتر جلالی زند سرپرست دبیرخانه هیات امناء دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان برگزار شد.
مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه برگزار شد

به گزارش خبرگزاری آنا دکتر جلالی زند در این مراسم به دستاوردهای عظیم دانشگاه آزاد اسلامی در تولید علم در کشور اشاره کرد و افزود دانشگاه آزاد اسلامی که مالک آن مردم می باشند توانسته است با تلاش و اراده قوی مسئولان و اساتید و کارکنان خدوم از نظر علمی به جایگاه ممتازی در سطح جهان برسد.

ایشان در ادامه واحد میمه را از لحاظ فضای آموزشی، رفاهی و تعداد اعضای هیئت علمی مجرب با توجه به نسبت دانشجودر حد مطلوب ارزیابی و مسئولین واحد را به توجه ویژه به اجرای طرح های دانش بنیان و اقتصادی توصیه کرد.

سرپرست دبیرخانه هیات امناء استان اصفهان با تشکر از خدمات عمرانی و آموزشی دکتر صعیدی رئیس سابق واحد میمه وی را فردی توانمند، دلسوز و با تجربه توصیف و برای وی در سمت جدید معاون دانشجویی فرهنگی واحد جامع اصفهان(خوراسگان) آرزوی موفقیت کرد.

دکتر جلالی در معرفی دکتر مرتضوی سرپرست جدید واحد میمه ایشان را فردی با چهره علمی و فرهنگی درخشان معرفی و اظهار امیدواری کرد که با مدیریت و درایت وی واحد میمه بتواند به مسیر پیشرفت خود ادامه دهد و شاهد موفقیت های این واحد دانشگاهی در عرصه های علمی و فرهنگی در سطح استان باشیم.

دکتر صعیدی رئیس سابق واحد با تشریح عملکرد خود، فعالیت های انجام شده در زمینه های عمرانی آموزشی و اقتصادی دانش بنیان را یادآور شد و با تجلیل از دکتر مرتضوی به عنوان یک چهره مذهبی و علمی که از خانواده متدین می باشد سمت جدید را به وی تبریک گفت.

ایشان ضمن تشکر از همکاری مسئولان شهر میمه، اساتید، کارکنان و دانشجویان از مساعدت های دکتر امیری دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه استان اصفهان در پیگیری مشکلات واحد میمه به خصوص پیگیری های رشته های کارشناسی ارشد و دکتری قدردانی ویژه نمود و ایشان را فردی متدین و شجاع دانست که مدیریت هوشمندانه و کارآمدش برای دانشگاه های استان اصفهان جای تقدیر دارد.

دکتر مرتضوی هم با قدردانی از تلاش های شبانه روزی و عملکرد مثبت دکتر صعیدی وی را چهره ای ماندگار در واحد دانست و گفت:امیدوارم با تعامل و هم اندیشی و رعایت قانون مداری و صداقت شاهد پیشرفت هرچه بیشتر واحد میمه در تمامی عرصه ها باشیم.

دکتر مرتضوی توجه جدی به ارتقاء کیفیت در آموزش، فعال نمودن هرچه بیشتر طرح های پژوهشی و اقتصادی برای کسب درآمد های غیرشهریه ای، گسترش رشته های تحصیلات تکمیلی، تکریم و احترام به دانشجویان و حاکمیت ارزش های اخلاقی را از برنامه های کاری خود عنوان کرد.

حجت الاسلام باقر حیدری نیز ضمن تشکر از حضور دکتر جلالی زند از زحمات دکتر صعیدی تشکر و انتصاب دکتر مرتضوی را که نشانگر لیاقت و شایستگی وی بود را تبریک گفت.

در پایان این جلسه حکم سرپرست جدید واحد میمه از سوی دکتر جلالی زند به دکتر مرتضوی ابلاغ و با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از دکتر یاسین صعیدی تجلیل به عمل آمد.


۸ رای

نظر شما :